Informácie k DRCH2020

Súťažiť sa bude v 4 kategóriách, každý DRak sa v nich nájde. ?

A.) AKTIVITA – každý zápis na Strave s trvaním 30 min. a viac získava bod. Športovať môžeš ako chceš… BEH, Bežecký pás, HIIT, Bike, Plávanie….
1 deň – ráta sa jedna aktivita = 1 bod
Cena: ? Tenisky v hodnote 130€
(v prípade rovnosti bodov, bude víťaz určený žrebom medzi účastníkmi s rovnakým počtom bodov)

B.) FOREST GUMP – súčet nabehaných km počas trvania výzvy od 13. do 30.12. do 15,00 hod. Počet bežeckých aktivít nie je limitovaný.
Cena: ? Tenisky v hodnote 130€
(v prípade rovnosti odbehnutých km, bude víťaz určený žrebom medzi účastníkmi s rovnakým počtom nabehaných km)

C.) DUO RUN – každý tím dvaja bežci, ktorých určí ich výkonnosť v rámci prihlásených runnerov. Najlepší bude tvoriť pár s najslabším, atď.
Cena: prvé tri tímy získavajú kartón šampanského ???

D.) KTO Z KOHO ! – Bežecký súboj – DR Girls vs. DR Boys
kto nabehá viac km je víťaz. Jasné pravidlá 😉
Cena: Ak vyhrajú chalani, baby sa skladajú na pánsky večer na pivku niekde v PUBe ? , ak vyhrajú naše bábiky tak chalani sa skladajú na prenájom komplet celého wellnessu v Ponteu na 2 hodiny. ?

Všetky aktivity poprosím synchronizovať cez appku Strava z ktorej budem generovať tabuľku s výsledkami. Prosím povenuj sa nastaveniu prepojenia hodiniek so Stravou, alebo športujte s mobilom vo vačku kde si zapnete Stravu na trackovanie. Môj profil Strava Runner Profile | Edo Kovacs please pridaj si ma 😉

Prihláška do DANUBE RUNNERS CHALLENGE 2020


    Súhlasím s pravidlami súťaže DANUBE RUNNERS Challenge 2020. Som pripravený/á po všetkých stránkach, mám nainstalovanú Stravu na záznam aktivít.
    Športové nasadenie prispôsobím svojmu zdravotnému stavu a potrebám môjho tímu 😉