Martin Sághy
HEAD COACH tímu Shaggy! Veľký srdciar ? #danuberunners

Chalanisko, ktorý sa pravdepodobne narodil s teniskami na nohách a hneď začal behať. Miluje šport, beh, futbal a samozrejme každú výzvu. Dôkazom toho je účasť na mnohých prekážkovych behoch typu Spartan Race Slovakia, Tvrdak Race, Žilinské blatíčko a iné. Nebola to vždy len účasť, kde pretek dokončil, ale boli to i stupne víťazov (Tvrďák – Tvrdá liga atď.)

Nedávno úspešne ukončil kurz Trénerskej kvalifikácie stupeň 1. Jeho HIIT tréningy si ľudia veľmi obľúbili a je vlastne otcom týchto tréningov v našom OZ Danube Runners ©

Jednoducho Shaggy je človek ktorý miluje pohyb v akejkoľvek podobe – čoho je dôkazom, že sa im nedávno narodil krásny syn 😉

Braňo Mišovič
Staral o Národné squashové mužstvo na majstrovstvách Európy v Dánsku, masíroval Ivana Lendla, Johna McEnroea a Dominika Hrbatého na exhibičných turnajoch v NTC. Bol osobným masérom a športovým terapeutom Zuzany Satmáryovej – majsterka sveta v naturálnej kulturistike Rimini 2017 a 1. miesto Natural Olympia v Las Vegas. Masér ultrabežcov Mariána Kamendyho a Martin Halasza, masér Kristiána Uhera reprezentanta na 1000m trati. Fyzioterapeut olympijského štvorkajaku z Komárna Vlček, Tarr, Linka, Mišák a Fyzio fed cupového tímu Slovenska … a ďalších športovcov.

Braňo je zanietený športovec a i vďaka tomu vie ako namotivovať akéhokoľvek klienta po úraze či chorobe.

Slavomír Slezák
vášnivý ultrabežec ?‍♂️, kalistenik a kondičný tréner ?
Má za sebou niekoľko 100+ km ultrabehov. Víťaz behu na Pajštún ?, čo dokazuje jeho bežecké kvality najmä v kopcovitom teréne. Poznáme ho ako skvelého, vždy dobre pripraveného chlapíka, dnes ho spoznáte aj Vy ??

Na 100% sa bude hodiť ku karimatke aj uterák, garantujem. Ak si IN sem sa klikaj ?

Ján Peržel
Janko má v kapse veľa víťazstiev z veľkých pretekov Spartan Race Slovakia, Tvrdak Race, Žilinské blatíčko a mnoho skalpov z iných športových podujatí.

100% istotka, že sa opäť pôjde naplno.

Otvoriť WhatsApp
Napíš nám a VYBEHNIME spolu ;)
Ahoj, neváhaj a napíš nám. Vybehnime spolu ;)